Wsparcie samorządu

VI Bieg Niepodległości „Nowosarzyńska Jedenastka” współfinansuje – jak pięć poprzednich edycji – Miasto i Gmina Nowa Sarzyna. Dziękujemy za wsparcie finansowe i pomoc organizacyjną 🙂

Miasto i Gmina Nowa Sarzyna
Więcej...

Zgłaszanie startu drużyny – uzupełnienie

W związku z zadanym pytaniem przedstawiamy interpretację dotyczącą zgłaszania udziału drużyn: na 3 dni przed biegiem, czyli do 3 listopada br. należy zgłosić imienny skład drużyny (pamiętając o zasadzie, że w składzie musi być co najmniej jedna kobieta). Zgłoszenie będzie skuteczne, jeśli wszyscy członkowie opłacą swój start najpóźniej w dniu biegu.

Team Run Logo Icon Design
Więcej...

Plakat biegu

Prezentujemy plakat tegorocznego biegu.

Więcej...

Opłata startowa w październiku

Przypominamy, że do końca października obowiązuje opłata wpisowa w wysokości 50 zł. Szczegóły na stronie zapisów: KLIK

Więcej...

Rekonesans trasy biegu

Wczoraj odbył się rekonesans trasy „Nowosarzyńskiej Jedenastki”. Relacja na profilu Nowosarzyńskiej Grupy Biegowej: KLIK

Więcej...

Zgłaszanie startu drużyny

W związku z zadanym pytaniem wyjaśniamy, że start drużyny można zgłosić mailem na adres bieg.ns@gmail.com, podając nazwę i skład drużyny. Wszyscy jej członkowie powinni mieć wpisaną tę samą nazwę drużyny w rubryce „Klub”. Przypominamy, że w składzie drużyny musi być co najmniej jedna kobieta.

Więcej...

Dopisek na numerze startowym

16 października zostanie zablokowana możliwość wyboru indywidualnych dopisków na numerze startowym dla uczestników biegu głównego i zawodów nordic walking. Wszyscy, którzy na numerze startowym chcieliby umieścić imię, nazwę klubu bądź tekst „Kocham Kasię” 🙂 powinni wypełnić odpowiednie pole na stronie zapisów.

https://dostartu.pl/vi-bieg-niepodleg-osci-nowosarzynska-jedenastka-v6315

Więcej...

Promocyjna opłata startowa

Przypominamy, że do końca września opłata startowa wynosi 40 zł. Od 1 października start w biegu głównym i zawodach nordic walking kosztować będzie 50 zł.

Więcej...

Trasy biegu

W zakładce „Trasy” można zapoznać się z wizualizacją tegorocznych tras.

Więcej...

Zapisy do biegu

Zapisów do biegu należy dokonywać na stronie:

https://dostartu.pl/vi-bieg-niepodleg-osci-nowosarzynska-jedenastka-v6315

Więcej...